31.9 C
Malta
Salı, Ağustos 16, 2022

Malta COVID-19 İstatistikleri

101,036
Toplam Vaka
Updated on June 27, 2022 3:33 am
740
Vefat Sayısı
Updated on June 27, 2022 3:33 am
94,948
Total recovered
Updated on June 27, 2022 3:33 am
spot_img

Şener Şen ile İlyas Salman arasındaki küslük sona erdi!

29 Ocak 2022

Türk sinemasının ünlü oyuncuları Şener Şen ve İlyas Salman arasındaki küslük Şen’in, İlyas Salman’ı ziyaretiyle son buldu.

Çok sayıda sinema filminde birlikte yer alan usta oyuncular Şener Şen ile İlyas Salman’ın arasında küslük olduğu biliniyordu. Şener Şen, Salman’ın evine giderek aradaki küslüğü bitirdi.

Salman 23 Ocak’ta gerçekleşen bu ziyareti sosyal medya hesabından duyurdu. Paylaştığı fotoğrafın altına “Kırk altı yıllık dostum gelmiş” diye not düştü. Fotoğrafa kısa sürede çok sayıda beğeni ve olumlu tepki geldi.

Şener Şen ile eski dostu Salman’ın arasına siyasi fikir ayrılığı girdiği iddia edilmişti. Şener Şen’in, yaşanan bir tartışma sonrasında görüşlerini çok sert bulduğu İlyas Salman’a, “Bir daha benim adımı dahi hiçbir ortamda ağzına alma” dediği ileri sürülmüştü.

Salman, Kemal Sunal’la ilgili katıldığı bir toplantıda ‘Kibar Feyzo’ filminin çekimlerinden bir anıyı anlattığı sırada Şener Şen ile aralarının bozuk olduğunu ağzından kaçırmıştı.

Salman, “Ben, Adile (Naşit) abla ve başka bir orta yaşlı bir oyuncu daha var, ama kendisi benim, ismini hiçbir ortamda zikretmemi istemiyor. Ben bu duruma saygı duyduğum için ismini söylemiyorum” diyerek konuya başlamıştı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde bir programda Yeşilçam’daki dostluklarından bahseden Salman “Kemal benim hemşomdu. O Pötürgeli’ydi, ben Erguvan’lıydım. Can dostumdu. Yakındı. Can dostlarıma Şener Şen, Adile Naşit ve Ayşen Gruda da dahildi. Ben Kemal’in arkasından çok ağladım” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Artı Gerçek

Son Haberler
Son Haberler
Son Haberler
Son Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here